Kavinių įranga – tai paprastesnė įranga, kuriai reikia mažiau pozicijų. Tačiau kavinė nelygi kavinei. Vienos jų savo meniu klientams siūlo tik gėrimus ir lengvus užkandžius (pavyzdžiui, pyragėlius) ir negamina daug maisto patiekalų. Tokiose nedidelėse kavinėse paprastai statomi tik kavos aparatai, šaldomos, šildomos desertų vitrinos, baro blenderiai, sulčiaspaudės, šaldomi stalai ir šaldytuvai.
Kito tipo kavinės gali dirbti visai kitu principu ir gaminti dienos pietus, todėl čia jau reikės statyti daugiau įrangos: krosnis, šaldytuvus, virykles, šaldomus stalus, gruzdintuves, nerūdijančio plieno baldus ir kita.
Kalbant apie restoranus, tai juose statoma jau visai kitokia įrangos bazė. Tai yra aukštesnės klasės įrengimai. Tai konvekcinės krosnys, dujinės – elektrinės viryklės, šaldomi stalai, pramoniniai šaldytuvai, šaldikliai, gruzdintuvės ir daugelis kitų įrengimų, priklausomai nuo restorano užsibrėžtų poreikių.
Puikiai suprantame, kad naujai atidaromai maitinimo įstaigai reikia skirti daug dėmesio, todėl galime pakonsultuoti visais įrangos reikalingumo klausimais. Kavinės įrangą galima įsigyti iš mūsų internetinio puslapio, teikiant užklausą elektroniniu paštu. Mūsų vadybininkai paruošia geriausius pasiūlymus, suderina pozicijas su klientais, suteikia nuolaidas bei projektuoja. Galite ir tiesiog paskambinti mums telefonu +370 6720 0279 ir mes mielai jus pakonsultuosime.
Profesionali įranga restoranams reikalinga tam, kad darbas virtuvėje vyktų greičiau, sklandžiau ir teiktų didesnį našumą bendrai įstaigos gerovei. Dėl kokybiškos virtuvės įrangos visi maisto gamybos procesai vyksta greičiau, o pati įranga rečiau genda. Restoranas negali tinkama  funkcionuoti be profesionalios virtuvės įrangos. Mūsų asortimente galite rasti ne tik naujos, bet ir naudotos restoranų įrangos itin palankiomis kainomis.
Puikiai suprantame savo klientus, atsižvelgiame į individualius jų poreikius ir skirtingus maitinimo įstaigų prioritetus. Tausojame ne tik savo klientų laiką, bet ir pinigus. Patariame dėl maisto gamybos įrangos svarbos, pagal individualius poreikius. Įsigijus maisto ruošimo bei laikymo įrangą mūsų internetinėje parduotuvėje, ją pristatysime jums visiškai nemokamai. Todėl jums nereikės dėl nieko papildomai jaudintis.
Priklausomai nuo klientui reikalingos įrangos, pristatymas įprastai trunka nuo 2 iki 9 darbo dienų. Susisiekite su mūsų vadybininkais, užsisakykite jums reikalingą maisto gaminimo įrangą ir mes jums pasakysime preliminarų pristatymo terminą. Visada stengiamės jums reikalingą maisto gamybos įrangą pristatyti kuo greičiau.
Pačioje veiklos pradžioje galbūt pakaks ir mažiau įrangos, bet labai tikėtina, kad su laiku picerija plėsis, atsiras vis daugiau klientų, todėl reikės spartesnio virtuvės darbo organizavimo. Iš pradžių tikrai bus reikalinga ši pagrindinė picerijos įranga: picų krosnis, tešlos maišyklė, tešlos kočioklė, šaldomi stalai, šaldytuvai, šaldikliai, šaldoma ingredientų vitrina. Teikiame konsultacijas, susijusias su maisto gamybos įrangos įsirengimu, todėl, jeigu turite kokių nors abejonių dėl vienų ar kitų įrenginių, kreipkitės ir mielai jums padėsime apsispręsti.
Deja, mūsų internetinis puslapis įrangos nuomos paslaugos neteikia. Tačiau galime patarti dėl vienos ar kitos maisto gamybos įrangos svarbos.
Visai mūsų naujai įrangai suteikiama 12 mėnesių, o naudotai – 3 mėnesių garantija. Prekiaujame tik aukštos kokybės įrenginiais ir prietaisais, skirtais profesionalioms virtuvėms, todėl garantuojame prekių ilgaamžiškumą ir patvarumą.