Įranga gėrimams barams bei kavinėms

Profesionali virtuvės įranga negali būti įsivaizduojama be kokybiškų, gėrimams gaminti skirtų, prietaisų. Tiek prabangus restoranas, tiek ir maža kavinukė rūpinasi, kad jų meniu puikuotųsi ne tik skanūs maisto patiekalai, bet ir įvairūs gėrimai.
Klientai, kurie užsuka pavalgyti, visada išsirenka ir tam tikrus gėrimus, todėl jų gaminimo procesams taip pat reikia skirti atitinkamą dėmesį. Tam, kad maitinimo įstaigos darbuotojai galėtų greitai bei lengvai patiekti įvairius gėrimus, verta investuoti į kokybišką baro įrangą. Mūsų asortimente parduodama tik profesionali gėrimų įranga restoranams ir barams. Sultys, kava, arbata, įvairūs kokteiliai – tai gėrimai, kurie itin mėgstami visų klientų, todėl labai svarbu, kad ir jų pagaminimo procesas būtų kuo sklandesnis ir patogesnis. Čia galite rasti įvairios įrangos gėrimams gaminti. Tai yra:

Su šiais prietaisais galima be vargo maišyti, susmulkinti ar sutrinti įvairius ingredientus ir taip pagaminti labai skanius kokteilius.

Profesionalūs prietaisai, kurie įvairius vaisius ar daržoves išspaudžia iki paskutinio gabalėlio. Tik su kokybiška sulčiaspaude pagamintos sultys nepaliks nei vieno abejingo kliento, kuris dievina gardžias bei šimtaprocentines – tikras sultis.

Profesionalios kokteilinės padeda lengvai ir greitai pagaminti skanius kokteilius. Pagal savo poreikius galite pasirinkti viengubas arba dvigubas kokteilines, kurios leis sutaupyti daug laiko.

Jeigu jūsų įstaigoje yra ribojamas karšto vandens tiekimas, jums labai pravers šie įrenginiai. Specialius virdulius labai patogu naudoti ir tada, kai aptarnaujamas nemažas kiekis klientų. Virduliuose galima laikyti didelį kiekį vandens, kuris bus skirtas gaminti arbatai, kavai ar kitiems karštiems gėrimams.

Pagal savo poreikius galite rinktis skirtingos talpos bei galingumo perkolatorius. Su šiais prietaisais galima pagaminti daug skanios kavos. Tai nerūdijančio plieno kavos virimo prietaisai.

Profesionaliems barams skirti prietaisai lengvai susmulkina ledukus, skirtus kokteiliams ar kitiems gaiviesiems gėrimams ruošti.

Baro blenderiai (12)

Sulčiaspaudės (6)

Kokteilinės (10)

Virduliai (4)

Perkolatoriai (4)

Ledo smulkintuvai (2)