Šaldymo įranga kavinėms

Visos maisto įstaigos privalo užtikrinti maisto kokybę bei higieną, o tam reikalinga profesionali šaldymo įranga kavinėms. Ji kuo puikiausiai naudojama ir prekybos centruose ar nedidelėse maisto prekių parduotuvėse. Pramoniniai šaldytuvai ir šaldikliai – vieni svarbiausių profesionalios virtuvės įrenginių, kurie užtikrina maisto šviežumą ir neleidžia jam sugesti. Visa mūsų parduodama šaldymo įranga turi platų pasirinkimą skirtingiems maisto pramonės poreikiams.

Galima rinktis skirtingos talpos, aukščio, pločio ir durų skaičiaus įrenginius.

Pagal savo poreikius pasirinksite kokybiškus, skirtingo dydžio šaldiklius, kurie leis taupiai bei patogiai laikyti įvairią šaldytą produkciją.

Užima mažai vietos ir leidžia kompaktiškai susidėti produktus. Šaldomi stalai būna su ištraukiamais stalčiais arba durelėmis.

Puikus pasirinkimas, kai norima ne tik palaikyti optimalią maisto produktų temperatūrą, bet ir parodyti produkciją klientams. Tai vienas dažniausių pasirinkimų parduotuvėse.

Padeda sutaupyti vietos ruošiant lengvus užkandžius bei norint išlaikyti jų šviežumą.

Ne tik greitai užšaldo produkciją, bet ir taupo vietą virtuvėje, nes ant stalo paviršiaus galima gaminti maistą.

Ne tik šaldysite produktus, bet ir čia pat pasinaudosite plautuve, kas padės sutaupyti ne tik vietos, bet ir laiko. Nerūdijančio plieno kriauklės užtikrina ilgaamžiškumą.

Dažnas pasirinkimas savitarnos įstaigose, pavyzdžiui, degalinėse ir parduotuvėse. Maistas ne tik aiškiai matomas, bet ir palaikoma tinkama jo temperatūra.

Įvairaus dydžio įrenginiai itin greitai užšaldo maistą bei išlaiko visas teigiamas jo savybes nepasikeitusias.

Dažnas pasirinkimas konditerijos ar greito maisto įstaigose.

Kompaktiški įrenginiai puikiai tinkantys nedidelėse virtuvėse.

Šie įrenginiai dažnai matomi savitarnos pardavimo įstaigose. Vitrininiai šaldytuvai palaiko tinkamą maisto ir gėrimų temperatūrą, o klientams patogu matyti prekių asortimentą.

Dažnai matomi ne tik prekybos centruose, bet ir baruose, klubuose, viešbučiuose.

Aukštos kokybės ledukų generatorius – nepamainomas pagalbininkas virtuvėje, kuris užtikrins, kad nepritrūktumėte įvairaus pavidalo ledo kubelių.

Skirtingos talpos šaldikliai dėžės – kompaktiški ir patvarūs įrenginiai kiekvienai profesionaliai maisto pramonės įstaigai.

Šaldytuvai (28)

Šaldikliai (29)

Šaldomi stalai (55)

Ingredientų vitrinos (17)

Saladetės (22)

Stalai šaldikliai (7)

Šaldomi stalai su plautuvėmis (3)

Vitrininiai šaldomi stalai (6)

Smūginiai šaldikliai (18)

Šaldomos vitrinos (57)

Pobariniai šaldytuvai/šaldikliai (6)

Vitrininiai šaldytuvai (8)

Gėrimų šaldytuvai (15)

Ledo generatoriai (34)

Suši vitrinos (8)

Šaldomos dėžės (10)