Maisto pakavimo įranga

Kiekvieno restorano ar kavinės savininkui yra svarbu ne tik visada patiekti gardžiausius patiekalus, bet ir atrasti būdus, kaip ilgiau išlaikyti maisto produktų šviežumą. Kuo ilgiau pavyks išsaugoti gerąsias produktų maistines savybes – tuo bus skanesni maisto patiekalai ir tausojama ne tik gamta, bet ir teisingai kontroliuojamos maitinimo įstaigos išlaidos. Tokiais atvejais puikiai pasitarnauja profesionali maisto pakavimo įranga. Įvairūs vakuumatoriai, vienkartinių indų užlydymo įrenginiai bei kita maisto pakavimo įranga jau ne pirmus metus populiari visose profesionaliose virtuvėse. Tinkamai pasirinkta ir kokybiška pakavimo įranga ne tik ilgiau išsaugoja bet kokios konsistencijos maisto produktų kokybę, bet ir leidžia daugiau jų parduoti. Teisingus pakavimo sprendimus tikrai galima atrasti kone visoms maisto produktų kategorijoms. Patogiai sufasuoti maisto produktai suteikia tvarkos kiekvienai virtuvei ir padeda optimaliau organizuoti maisto gaminimo procesus. Mūsų asortimente siūlomas labai gausus maisto pakavimo įrangos pasirinkimas:
  • Vakuumatoriai

Šie prietaisai yra skirti profesionalioms virtuvėms, bet dažnai perkami ir individualių asmenų. Pagrindinis jų darbas – tai sandariai užvakuumuoti maistą, kad jis kuo ilgiau išliktų šviežias, nepažeistas išorės veiksnių ir taip išsaugojant pačias geriausias jo maistines savybes. Mūsų pakavimo įrangos skiltyje galite rasti daug kokybiškų, skirtingo galingumo bei dydžio vakuumatorių. Siūlome įsigyti tik garsių gamintojų prietaisus, kurie garantuoja ilgaamžiškumą bei patvarumą. Vakuumatoriai pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl yra labai tvirti.

  • Vienkartinių indų užlydymo įrenginiai

Tai itin patogūs bei funkcionalūs profesionalios virtuvės prietaisai, skirti užlydyti vienkartinius indus. Įvairūs skysti ar birūs produktai labai nesunkiai bei sandariai yra užlydomi į vienkartinius indus, todėl ilgam nepraranda savo teigiamų savybių ir yra apsaugomi nuo nepalankių išorės veiksnių, pavyzdžiui, maistinių musyčių.

Rodoma 1–12 iš 13