Maisto paruošimo įranga

Maisto gamybos įranga – svarbi kiekvienos profesionalios maitinimo įstaigos dalis. Tokiose vietose aptarnaujamas nemažas kiekis klientų, todėl reikia kuo išmaniau paskirstyti darbuotojų laiką bei taip pasiekti tik pačius geriausius darbo rezultatus. Kokybiška maisto gamybos įranga suteikia didelį patogumą virtuvėms darbuotojams ir paverčia maisto ruošos procesus itin sklandžiais. Mūsų asortimente parduodama virtuvės įranga profesionalams džiugina tiek įstaigos vadovus, tiek ir darbuotojus, nes ženkliai pagerina kiekvieno ruošos proceso greitį ir užtikrina aukščiausią kokybę. Mūsų parduodama įranga restoranams turi labai gausų asortimentą:

Šie įrenginiai padeda taupyti laiką, nereikia rankomis pjaustyti daržovių, todėl visi patiekalai paruošiami per žymiai trumpesnį laiką. Pramoninė daržovių pjaustyklė – aukštos klasės įrengimas, be kurio sunkiai prasiverčia bet kuris didesnis restoranas ar kavinė.

Nuo įprastų naminių, pramoninės mėsmalės išsiskiria savo galingumu, nes sumala mėsą ne tik labai greitai, lengvai, bet ir iki pačių smulkiausių gabalėlių.

Idealiai supjausto ne tik mėsą, bet ir kitus maisto produktus.

Profesionali virtuvės įranga neįsivaizduojama be šių prietaisų, kurie dvigubai greičiau susmulkina įvairius maisto produktus, nei pjaustyklės.

Su jais greitai pagaminsite tiek kokteilius, tiek trintas sriubas, tiek ir įvairius padažus.

Tai universali kavinių įranga, su kuria ne tik sumaišysite tešlą, bet ir galėsite susmulkinti daržoves, mėsą ar sutarkuoti sūrį.

Šie įrenginiai idealus pasirinkimas kavinėms, picerijoms ir kepykloms. Spiralinės tešlos maišyklė be vargo išmaišo tešlą iki reikalingos konsistencijos, nes dubuo proceso metu sukamas į abi puses.

Sutaupo daug laiko, nes nereikia rankomis skusti bulvių.

Skirtos tarkuoti sūrius dideliais kiekiais. Dažnai perkamos picerijoms.

Suformuoja tobulos išvaizdos mėsainius. Idealiai tinka greiti maisto užkandinėms.

Skirti gaminti naminėms dešroms ir dešrelėms.

Puikiai supjausto tiek šviežią, tiek šaldytą mėsą ir žuvį.

Pagerina kiekvienos virtuvės higienos standartus.

Daržovių pjaustyklės (6)

Mėsmalės (11)

Gastronominės pjaustyklės (20)

Kuteriai (smulkintuvai) (11)

Rankiniai mikseriai (12)

Planetarinės tešlos maišyklės (10)

Spiralinės tešlos maišyklės (28)

Bulviaskutės (13)

Sūrio tarkos (4)

Mėsainių presai (3)

Dešrų kimštuvai (10)

Kaulų pjūklai (8)

Peilių sterilizatoriai (8)