Kavinių maisto išdavimo įranga

Šildoma maisto išdavimo įranga – dar viena svarbi restoranų įranga, be kurios tinkamai nefunkcionuotų ne tik restoranai, kavinės, bet ir valgyklos ar kitos savitarnos maitinimo įstaigos.
Kaip jau žinote, pavyzdžiui, valgyklose ar greito maisto užkandinėse maistas gaminamas gana nemažais kiekiais, todėl čia tampa labai svarbu kuo ilgiau jį išlaikyti šviežią bei šiltą. Vieni klientai galbūt ateis pietauti vidurdienį, bet bus ir tokių, kurie ateis ankščiau ar vėliau. Todėl labai svarbu turėti tokią maisto išdavimo įrangą, kuri kuo ilgiau palaikys šiltą maisto temperatūrą. Tada bus galima jį patiekti ir vėliau, bet visiškai neprarandant jo pirminių funkcijų – patiekalai bus skanūs, kaip ką tik pagaminti. Mūsų asortimente rasite daug profesionalios maisto išdavimo įrangos ir ne tik. Čia parduodami ne tik įvairūs lauko šildytuvai, specialūs maisto išdavimo indai restoranams, bet taip pat ir:

Užtikrintai išlaiko šiltą bet kokio maisto temperatūrą. Šildymo lempos paprastai tvirtinamos virtuvėse, virš maisto išdavimo stalų. Jos neleis patiekalams per anksti atvėsti. Reikalingą šilumos kiekį labai patogu reguliuoti, pakeičiant šildymo lempos kabelio ilgį.

Tai idealūs maisto šildytuvai, nes juose galima laikyti įvairius patiekalus. Vienu metu palaikoma skirtingų patiekalų šiluma leis klientams mėgautis gardžiausiu maistu.

Jų paskirtis tokia pati, kaip ir elektrinių marmitų, tik jie savo veikimui naudoja dujas, kas padeda sutaupyti elektros energijos kaštus.

Ilgai išlaiko tinkamą sriubos temperatūrą. Sriubos marmitai – puikus pasirinkimas ne tik kavinėse ar valgyklose, bet ir organizuojant įvairius renginius, pavyzdžiui, banketus ar aptarnavimus lauke.

Jos ne tik ilgai išlaiko patiekalų šviežumą ir šiltumą, bet ir turi apšvietimą, kas pritraukia klientus. Tai ideali įranga įvairiose kepyklose.

Ilgai išlaiko bulvyčių ir kitų skrudintų patiekalų šilumą, skonį bei estetinį vaizdą.

Šildymo lempos (10)

Elektriniai šildomi marmitai (14)

Dujiniai marmitai (2)

Sriubos marmitai (5)

Šildomos vitrinos (17)

Bulvyčių pašildytuvai (1)