Profesionali kebabinių įranga

Mūsų asortimente vyrauja įvairi maisto gamybos įranga. Čia parduodama ir speciali kebabinių įranga, kuri reikalinga kiekvienai šios specifikacijos maitinimo įstaigai. Kebabų gamyba Lietuvoje jau ne pirmus metus pasižymi kaip viena populiariausių iš greito maisto prekybos.
Kebabams gaminti skirta prekybos įranga – labai svarbi kiekvienai kebabinei, nes tik nuo jos priklausys tinkamai koordinuota įstaigos darbuotojų veikla ir tai, ar sulauksite daug teigiamų atsiliepimų iš klientų, kurie norės vis grįžti dar ir dar. Tokios greito maisto užkandinės, kaip kebabinės, išsiskiria aptarnavimo sparta. Į kebabines neretai užsuka tie klientai, kurie nori maistą gauti itin greit. Čia dažniausiai galima užsisakyti ne tik kebabus, bet ir skrudintas bulvytes, koldūnus, mėsainius ir įvairius sumuštinius. Tam, kad įstaiga gebėtų greitai aptarnauti savo klientus, būtina profesionali bei kokybiška kebabinių įranga. Jeigu nežinote, kokią įrangą privalu įsirengti savo kebabinėje, mielai jus pakonsultuosime bei padėsime apsispręsti. Savo asortimente siūlome daug kokybiškos bei praktiškos kebabinėms skirtos įrangos.

Tai pagrindiniai kebabinių įrenginiai, kuriuose kepa mėsa. Veikia dujų principu. Turi specialius iešmus mėsai, laikiklius bei padėklus pertekliniams riebalams sugerti.

Šie įrenginiai veikia tokiu pačiu principu, kaip ir dujiniai kebabų griliai, tik jie naudoja elektros energiją.

Tai įrenginiai, kuriuose yra apkepami kebabai. Juose taip pat galima kepti panini sumuštinius, submarinus, mėsainius, mėsą, žuvį ir kita. Tai nepakeičiami pagalbininkai ne tik kebabinėse, bet ir visose greito maisto užkandinėse. Maisto patiekalai juose gali ne tik kepti, bet ir būti pašildomi.

Tvirti peiliai, pagaminti iš metalo idealiai ir itin greitai pjausto kebabų mėsą. Galima rinktis norimos atpjauti mėsos storį. Tai vienas svarbiausių priedų kebabinėse, be kurių nepavyktų greitai pagaminti šio taip populiaraus patiekalo.

Dujiniai kebabų griliai (14)

Elektriniai kebabų griliai (8)

Kontaktiniai griliai (21)

Kebabų peiliai (3)