Indų plovimo įranga restoranams

Tam, kad maitinimo įstaigos galėtų užtikrinti sklandų bei švarų darbą, būtina tam tikra profesionali virtuvės įranga restoranams. Indų plovimo įranga – viena svarbiausių, nes be jos ne tik nebūtų spindinčios švaros, bet ir visi plovimo darbai vyktų pernelyg ilgai. Pramoninės indaplovės – tai įrenginiai, be kurių dabar jau net neįmanoma įsivaizduoti maitinimo įstaigų veiklos. Pobarinės, kupolinės, virtuvės reikmenų indaplovės bei įvairūs vandens minkštintojai padeda darbuotojams indus plauti greitai bei nepriekaištingai švariai. Higiena visada buvo ir bus kiekvienos profesionalios virtuvės prioritetu. Mūsų asortimente galite rasti nemažai kokybiškos indų plovimo įrangos kavinėms, restoranams, barams ar valgykloms.

Tai nepakeičiami plovimo įrenginiai stikliniams indams. Pobarinės stiklo indaplovės yra kompaktiškos, patogios ir taupančios vandenį bei elektrą. Jos plauna stiklinius indus labai greitai, kokybiškai ir garantuoja nepriekaištingą jų blizgesį.

Tai profesionali virtuvės įranga, be kurios neįsivaizduojamas sklandus maitinimo įstaigos indų plovimas. Jos užtikrina tik pačius aukščiausius higienos standartus, jomis ne tik lengva naudotis, bet ir prižiūrėti, neužima daug vietos. Pobarinės indaplovės yra ilgaamžės, nes gaminamos tik iš kokybiškų medžiagų. Joms tikrai atsiras vietos kiekvienoje, net ir nedidelėje, virtuvėje.

Dažniausiai pasirenkamos didesnėse maitinimo įstaigose, kuriose kasdien aptarnaujamas nemažas žmonių skaičius. Ši kavinių įranga turi didelį privalumą – itin greitai bei kokybiškai plauna indus, kas yra svarbu, kai reikia kuo greičiau aptarnauti atvykusius klientus.

Tai aukštos kokybės ir ilgaamžė įranga restoranams, kuri supaprastina kiekvienos maitinimo įstaigos darbą. Jose galima patogiai bei greitai plauti virtuvės reikmenis, kad nereikėtų jų maišyti su kitais indais.

Dėl jų pramoninės indaplovės tarnauja ilgiau. Minkštas vanduo neleidžia susidaryti kalkėms, todėl maksimaliai pagerina indų plovimo įrenginių veiklos našumą.

Pobarinės stiklo indaplovės (7)

Pobarinės indaplovės (7)

Kupolinės indaplovės (4)

Virtuvės reikmenų indaplovės (4)

Vandens minkštintojai (6)