Picerijų įranga profesionalams

Picerijos Lietuvoje yra vienos lankomiausių maisto įstaigų. Taip yra ne veltui, nes picos per daugybę metų pavergė beveik kiekvieno tautiečio skrandį. Šį itališką patiekalą mėgsta tiek maži vaikai, tiek suaugusieji.
Tai gana universalus maistas, nes picos gaminamos su pačiais įvairiausiais ingredientais, gali būti skirtingo skonio, todėl kuo puikiausiai pritampa net ir prie išrankaus asmens poreikių. Namuose tikrai ne visada pavyksta pasigaminti tobuliausio skonio picas, todėl verta apsilankyti žymiose picerijose. Profesionaliai dirbanti maitinimo įstaiga žino, kad tik su geriausia picerijų įranga pavyks savo klientams patiekti skaniausią maistą, o ir visi virtuvės darbai vyks greitai, sklandžiai ir labai koordinuotai. Tam, kad jūsų klientai galėtų mėgautis gardžiomis picomis, labai svarbu, kad gaminimui skirta picerijos įranga būtų profesionali ir funkcionali. Mūsų siūloma picerijos įranga atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Siūlome platų įrenginių pasirinkimų ir garantuojame kokybę. Čia galima įsigyti tokią picerijų įrangą, kaip:

Siūlome jums įsigyti skirtingo galingumo bei dydžio įrenginius, kurie geriausiai atitiks jūsų virtuvės poreikius. Mūsų parduodamos picų krosnys pasižymi patogiu valdymu, nesunkia priežiūra bei ypatingu funkcionalumu. Su šiais įrenginiais iškepsite pačiais gardžiausias picas.

Su šiais įrenginiais galima greitai paruošti reikiamo storio ir dydžio picų padus. Tešlos kočioklės parduodamos skirtingo galingumo ir dydžio, pagal jūsų poreikius. Jos nesunkiai prižiūrimos ir valomos, nes yra pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Tai įrenginiai, be kurių sunkiai apsieitų kiekviena aukštos klasės picerija. Šaldomi picų stalai labai praverčia virtuvėje, nes padeda sutaupyti vietos, pagerina maisto gaminimo procesus ir paverčia juos sklandžiais. Stalus nesunku prižiūrėti bei valyti. Ant jų galima ruošti ne tik picas, bet ir kitus maisto patiekalus. Galite rinktis skirtingo dydžio šaldomus picų stalus.

Picų krosnys (40)

Tešlos kočioklės (14)

Šaldomi picų stalai (25)